Areál

Miesto konania

Letisko Tekovský Hrádok
Slovensko
GPS: 48.17128393184821, 18.54366834601014

STANOVÝ TÁBOR

Stanový tábor susedí s hlavným areálom festivalu a je možné tam parkovať svoje autá rovnako ako stavať stany. V celom areáli je PRÍSNE ZAKÁZANÉ ZAKLADAŤ OTVORENÝ OHEŇ alebo GRILL a podobne. !!! K dispozícii máte suché WC ako aj pitnú vodu spolu s umývacím válovom pre osobnú hygienu.

často kladené otázky

Pred odoslaním správy si prečítajte naše FAQ.

Je možné kúpiť vstupenku online?

Áno, vstupenku môžete kúpiť na našom webe, prípadne cez predpredaj.sk

Budú k dispozícii vstupenky priamo na mieste?

Áno, vstupenky budú k dispozícii, ak sa kapacita areálu nenaplní v predpredaji. V tom prípade by už nebolo možné kúpiť vstupenky na mieste. Odporúčame teda kúpiť vstupenku v predpredaji.

Sú k dispozícii jednodňové vstupenky?

Bohužiaľ, jednodňové vstupenky nemáme v pláne. Veríme, že v priebehu celého festivalu si nájdete skupiny, ktoré sa Vám budú páčiť.

Kam posielate tovar?

Tovar zasielame do celého sveta.

Aká je kapacita areálu?

Areál pojme až 4000 ľudí.

Je možné stanovať?

Áno, stanovanie je možné priamo v oplotenom areáli. Kapacita pre stany je cca 700 stanov. K dispozícii sú toalety aj sprchy.

PARKOVANIE

Parkovanie v areáli festivalu je možné ako aj všetky prístavné plochy na parkovanie. Je zakázané parkovať vedľa alebo pozdĺž cesty tak aby ste bránili prechodu polície , hasičom alebo záchrannej službe. Autá , ktoré to nebudú rešpektovať budú odtiahnuté. Po celý čas sa polícia nahlásila a bude kontrolovať hlavne alkohol u vodičov ako aj dodržiavanie poriadku tak Vás prosím aby sme sa správali ako vždy a neboli žiadne problémy. V prípade otázok nás kontaktujte.